picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Która firma wykona profesjonalne przegranie vhs na dvd ?

Która firma wykona profesjonalne przegranie vhs na dvd ?

Poszukuję firmy (porządnej), która jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeżeli ktoś zna dobrą firmę lub może to zrobić samodzielnie proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie znaczną wartością więc proszę o pomoc jedynie profesjonalistów.

Uleczek4

Posty: 18

 
Witajcie, nie ma obaw znam dobre rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednakże kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, paru znajomych korzystało i każdy z nich był zaspokojony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować znakomity prezent.

tefal100

Posty: 23

 
Propozycja www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Gerda

Posty: 17

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość mnóstwo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta strony www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Warto skorzystać właśnie z tej oferty.

Bwoy-Yo

Posty: 18

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, iż zajmie to troszkę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, barw oraz ścieżki dźwiękowej. Nie potrzebuje olbrzymich cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

stopiw7

Posty: 23

 
Kiedyś troszkę poszukiwałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego odszukać natomiast może aktualnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca kapitalna natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

DevilScream

Posty: 16

 
Witaj kolego, jeśli szukasz nadal firmy, jaka jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest naprawdę interesujący.

Robuś

Posty: 19

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie nasze rodzinne pamiątki, jakie były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy zatem też proszę o odpowiedzi.

Sklepik

Posty: 20

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos znalazłeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja ale nie mam konkretnego rozwiązania.

Warszawiak

Posty: 24