picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

zestawy growbox, który sklep ?

zestawy growbox, który sklep ?

Czy ktoś z Was korzystał z szaf uprawowych, jakie są dostępne w jednej z firm? Odszukałem producenta, który proponuje różne rozmiary takich szaf, dlatego zastanawiam się nad tym czy by ich nie kupić? Co myślicie?

quwejt

Posty: 1

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest bardzo znacząca. Jeśli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Warto, dlatego dostosować ilość oraz rodzaj światła do tego, które rośliny mają być w środku, a wtedy będzie dobrze.

alidomus

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o growbox to znaleźć go można tutaj https://flo-grow.eu. Są bardzo różne modele do wyboru, które różnią się wielkością, parametrami i oczywiście ceną.

Hello98

Posty: 17

 
Ofert jest bardzo dużo, ale jeśli ktoś chce zamówić zestaw growbox albo samo oświetlenie to stawiamy na znaną firmę. W ten sposób można będzie kupić produkt oryginalny, który będzie działał tak jak tego oczekujemy.

Fiflek

Posty: 9

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, ale myślę, że za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Oczywiście pod warunkiem, że będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wtedy się tego dowiemy.

labuh

Posty: 6

 
Jeśli ktoś chce zamówi sobie jakiś gotowy zestaw to można to zrobić przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę internetową producenta i sprawdzić, co ma.

wicio149

Posty: 7

 
Te szafy uprawowe są na tyle estetyczne, że można je w salonie trzymać. Wyglądają jak szafka tylko, że są trochę większe. Znajomy kiedyś rozsadę sobie robił w takim czymś i był naprawdę bardzo z tego zadowolony.

eryczek

Posty: 15

 
Znajomy ma wiele takich namiotów uprawowych led i jest bardzo zadowolony. Niestety nie powiem Wam skąd ma te namioty, bo się tym nie interesowałem.

pstry

Posty: 17