picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Nowe mieszkania nowy dwór mazowiecki

Nowe mieszkania nowy dwór mazowiecki

Hej, mam do was prośbę, możecie doradzić mi gdzie najlepiej kupić mieszkanie?

Będę wam wdzięczna za odpowiedzi.

Krzyś23

Posty: 22

 
Hej, moja mama chce mi i mojemu świeżemu kupionemu mężowi nabyć mieszkanie w ramach prezentu ślubnego. Mamy wybrać sobie tylko miejsce, które będzie nam odpowiadało. Możecie nam polecić jakieś mieszkania, które waszym zdaniem są najlepsze?

Czekam i pozdrawiam serdecznie oraz z góry niesłychanie dziękuję za odpowiedzi.

Koktus

Posty: 22

 
Dzień dobry, może wiecie gdzie można nabyć mieszkanie w atrakcyjnej, promocyjnej cenie? Poszukuję takowego, położonego w bezpiecznej dzielnicy, gdzie jest blisko do miasta. Będę wam ogromnie wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat, z góry wszystkim dziękuję.

mariuseus

Posty: 17

 
Dzień dobry, z mężem postanowiliśmy przeprowadzić się do mniejszego mieszkania, które leży na uboczu miasta, możecie nam poradzić w jakim miejscy najlepiej będzie zakupić sobie mieszkanie?

Będziemy wam bardzo wdzięczni za wszelkie informacje i rady na dany temat, pozdrawiamy.

FighterFX

Posty: 24

 
Hej, moja mama chce mi i mojemu świeżemu nabytemu mężowi kupić mieszkanie w ramach prezentu ślubnego. Mamy wybrać sobie tylko miejsce, które będzie nam odpowiadało. Możecie nam polecić jakieś mieszkania, które waszym zdaniem są najlepsze?

Czekam i pozdrawiam serdecznie oraz z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Zajaczek2710

Posty: 22

 
Dzień dobry, wiem , iż niesłychanie piękne mieszkanka można odszukać poprzez internet bowiem mojej sąsiadki córka tak zrobiła i odszukała niesłychanie przyzwoite gniazdko za niesłychanie rozsądną cenę.

Może również powinniście skusić się na poszukiwania poprzez internet? Na pewni odszukacie własne wymarzone mieszkanie, tylko musicie uzbroić się w cierpliwość, trzymam za was kciuki i pozdrawiam.

pl07

Posty: 13

 
Dzień dobry,

moja siostra szuka mieszkania, jest ona bardzo młoda i nie wie gdzie ma zacząć poszukiwania gdyż nigdy wcześniej tego nie robiła. Bardzo chcę jej pomóc w tym dość trudnym zadaniu, dlatego zwracam się do was z prośbą abyście polecili nam konkretne mieszkania. Będziemy wdzięczne, dziękuję.

Kwatuszek

Posty: 21