picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wirtualne biuro w Warszawie śródmieście, gdzie ?

wirtualne biuro w Warszawie śródmieście, gdzie ?

Będę potrzebował skorzystać z oferty jakiegoś wirtualnego biura w Warszawie. Może znacie jakiś sprawdzony adres? Będę wdzięczny za każde nakaz. Sprawa dość pilna, więc tym bardziej czekam na wasz odzew :)

ombre070

Posty: 10

 
Korzystamy z tego wirtualnego biura w Warszawie City Office Twarda 18 i chwalimy sobie współpracę. Koszty są bardzo okej i jest szansa korzystania z biura nawet na godziny. Kompleksowa oferta godna skorzystania tutaj www.city-office.pl.

wacławek56

Posty: 11

 
Nie każde biuro wirtualne w Warszawie ma w swojej ofercie księgowość, więc jak planujecie w przyszłości skorzystać z takiego właśnie outsourcingu, to oczywiście koniecznie trzeba tę możliwość wcześniej sprawdzić.

Abaddon616

Posty: 12

 
Największe obawy mam jednak do tego, czy rzeczywiście zawsze bez problemu będzie można mieć dostęp do wynajęcia biura na godziny. W moim przypadku wszystko dzieje się nagle, tak więc z góry nigdy do końca nie jestem pewien. Ale ogólnie idea wirtualnego biura jest naprawdę okej. Koszty na powierzchni biurowej można ciąć jak nic :D

Adi666

Posty: 10

 
Wiele się dowiadywałam już w samym biurze wirtualnym i chyba to jednak najlepsze rozwiązanie jak dla mnie. Od czasu do czasu potrzebują możliwości wynajęcia sali konferencyjnej, natomiast na co dzień mogę pracować w domowym zaciszu :)

izzy86

Posty: 14

 
Masz rację, ponieważ sama dość długo rozważałam to rozwiązanie i wreszcie poszłam po rozum do głowy. Dobrze zrobiłam, bowiem dzięki współpracy z wirtualnym biurem w Warszawie nie muszę martwić się o wysokie koszty za powierzchnię biurową, niemniej jednak poza tym też księgowość :D

amrmas22

Posty: 9

 
Osobiście myślałam, że to będzie tylko dobre na sam początek, niemniej jednak teraz raczej nie mam zamiaru rezygnować. Wygodnie mi, a to dla mnie najistotniejsze. Klienci przyzwyczaili się, więc nie mam na razie zamiaru rezygnować. Niemniej jednak to prawda, że jak wirtualne biuro w Warszawie to jednak w centrum.

daria34

Posty: 6

 
A w ramach biura wirtualnego w Warszawie polecacie jakieś konkretne? Nie chciałbym trafić źle i tym bardziej, bo to sam początek działalności, więc wiadomo zależy na fachowym wsparciu. Pewnie przydałaby się pomoc też stricte w formalnościach.

kLIMERRRR5

Posty: 16

 
Jak czytam, to sam mam chęć podjąć taką decyzję. Nie mogę się zmobilizować do tych wszystkich formalności, a tutaj miałby pomoc ze strony takiego biura wirtualnego.

RadeQ

Posty: 15