picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycena nieruchomości w Myślenicach, gdzie znajdę?

wycena nieruchomości w Myślenicach, gdzie znajdę?

Dzień dobry. Moje pytanie dotyczy wyceny domu w Myślenicach. Może orientujecie się, komu coś takiego zlecić. Komu w tej branży pożądane byłoby zaufać. Czeka mnie sprawa w sądzie. Koniecznie musi być to prawdziwy specjalista.

Gucio

Posty: 4

 
Widzę, że sporo poleceń podesłaliście. Mam nadzieję, że uda mi się skontaktować z kimś rzetelnym, kto szybko wykona mi wycenę mieszkania w Myślenicach. Pozdrawiam i dziękuję.

CZesiek45

Posty: 7

 
Trafiłam na wspaniałego rzeczoznawcę. Po pierwsze wszystko mi wytłumaczył. Dokładnie opisał kryteria, jakimi się posługiwał. Jestem pewna jego rzetelnej usługi. Uważam, iż nie ma to jak odnaleźć specjalistę od wyceny domu i zostawić sprawę jemu. Jeśli chodzi o Myślenice, to na pewno odszukasz tu kilka porządnych firm.

luluś45

Posty: 7

 
Tutaj masz link do naprawdę sprawdzonego rzeczoznawcy majątkowego w Myślenicach https://www.tmlnieruchomosci.pl. Znana i ceniona firma, której można zaufać. Są profesjonalistami.

suprafull

Posty: 22

 
Widzę, iż mnóstwo poleceń podesłaliście. Mam nadzieję, iż uda mi się skontaktować z kimś rzetelnym, kto szybko wykona mi wycenę mieszkania w Myślenicach. Pozdrawiam i dziękuję.

Mr Frog

Posty: 8

 
Cena zależy też od stopnia skomplikowania sprawy. Myślę, że powinieneś skontaktować się z rzeczoznawcą z Myślenic i dopytać o te sprawy. To dość nadzwyczajna dziedzina, zatem trudno tu spekulować. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć konkretną firmę, której zaufasz. Miałem podobny dylemat. Dokładnie nie pomogę, bo jestem z Warszawy.

Wojciech24

Posty: 22