picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

bezpłatne oferty nieruchomości, co polecicie ?

bezpłatne oferty nieruchomości, co polecicie ?

Jest jakiś portal z ogłoszeniami nieruchomości za darmo? Nie chce znowu płacić za wystawienie ogłoszeń, bowiem już troszkę czasu i pieniędzy na to zmarnowałem. Chce, chociaż troszkę przyoszczędzić na tym.

jajcarek

Posty: 4

 
Rynek nieruchomości na razie stoi także z zakupem mieszkania czy domu nie ma żadnych kłopotów. Na razie czekam aż trochę ceny spadną i na pewno sam przejrzę oferty gdzie znajdę mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. To dla mnie będzie inwestycja, wobec tego cena ma znaczenie i będę szukał czegoś odpowiedniego.

Klarkaa45

Posty: 3

 
Na co dzień dodaje ogłoszenia i wiem, że te darmowe mają sens. Oczywiście dodaje je również w płatnych serwisach. Tak naprawdę to im jest ich więcej tym większe są szanse, a przecież każdy chce sprzedaż szybko i drogo.

Dzidzidek

Posty: 7

 
Należałoby ogłaszać się w paru miejscach. Wówczas zwiększają się szanse na to, iż trafi się klient, który zechce zapłacić ustaloną poprzez nas kwotę.

namok

Posty: 11

 
Dodajemy bezpłatne oferty nieruchomości na tym portalu https://houser.pl i jestem zadowolony. Mają wiele kategorii i zagląda tam mnóstwo osób.

Marioleczka

Posty: 9

 
Lokalnie wystawiamy ogłoszenia, jeżeli mam coś na sprzedaż. To porządne rozwiązanie, lecz czy sprawdzi się z nieruchomościami? Trudno powiedzieć. Na pewno trzeba sprzedawać tanio to się zbiegną niezmiernie szybko wszyscy zainteresowanie zakupem. Tak zawsze się dzieje.

drumer

Posty: 14

 
Ogłoszeń jest bardzo dużo, dlatego na spokojnie można znaleźć mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy, a tym bardziej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak szukałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z których wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się kupić.

WalSystem

Posty: 6