picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

prace na wysokościach Łódź, znacie firmę?

prace na wysokościach Łódź, znacie firmę?

Pilnie potrzebują fachowca od prac na wysokościach. Koniecznie ktoś z Łodzi lub okolic. Jeżeli znacie, polecacie – dajcie znać. Chodzi o grubszą robotę. Na pewno niejednorazową.

Kowalski

Posty: 2

 
Dobrze, że piszesz, tylko szkoda, że nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli skorzystać z pomocy, bo cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

pawel253

Posty: 7

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, iż macie rację. Jeżeli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, iż znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

gregcie@

Posty: 3

 
Polecam tych fachowców https://arbos.org.pl. Zajmują się profesjonalną wycinką drzew w Łodzi. Korzystaliśmy z ich usług już niejednokrotnie, dlatego polecamy. Usługi zawsze były wykonane terminowo i rzetelnie. Żadnych problemów.

Kleooo6

Posty: 8

 
Nie znam nikogo, kogo mógłbym polecić. Faktycznie, jeżeli chodzi o wycinkę drzew, to w Łodzi jakoś kiepsko z usługami. Też muszę odnaleźć jakiegoś rzetelnego fachowca.

Penio

Posty: 6

 
Prace ogrodnicze, dotyczące zwłaszcza dużych terenów i drzew, które wymagają cięcia, nie należą do tanich. Najlepiej skorzystać z usług w dużej firmie w Łodzi, bo ceny są podobne, ale jeśli chodzi o jakość wykonania to osobiście stawiam na renomowanych usługodawców. Pozdrawiam.

serwus45

Posty: 10

 
Czekam. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj choć kilka osób, które podzielą się opiniami na temat prac ogrodniczych, jakie oferują firmy w Łodzi. Nie mam dobrego doświadczenia z ostatnim z usługodawców. Poszukują naprawdę rzetelnej firmy.

Augustynnn

Posty: 9

 
Jeśli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć problemów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś odnajdziesz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

Pzengota

Posty: 20

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

Fanatyk

Posty: 13

 
Jeśli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć problemów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś znajdziesz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

merlo45

Posty: 6