picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sesje rodzinne szczecin, poszukuję

sesje rodzinne szczecin, poszukuję

Interesuje mnie sesja w ciąży w Szczecinie. Już pora żeby zrobić takie fotografie. Chce mieć super pamiątkę, która wykona ktoś, kto się na tym niesłychanie dobrze zna. Potrzebna mi wysoka, jakość, a nie duża ilość zdjęć.

Strzała

Posty: 2

 
Nie robiła nigdy takich zdjęć, ale widziałam je u znajomej. Trzeba przyznać, że wykonane są naprawdę profesjonalnie. My mamy zdjęć dużo, ale nie takich. Na razie nie mogę sobie na takie zdjęcia pozwolić, ale jeśli tylko znajdę trochę wolnej gotówki to zabiorę całą naszą rodzinę na super sesje, a będziemy mieć pamiątkę dla lata.

Lechu_351

Posty: 5

 
Mielimy nad wodą super sesję w plenerze w Szczecinie i wszystkim to polecam. Trzeba tylko wstrzelić się z pogodą, a wtedy można uzyskać rzeczywiście niesamowite ujęcia. To, co źle wyjdzie jest poprawiane na komputerze przez osoby z niesłychanie dużym doświadczeniem.

Radziu

Posty: 2

 
Jeśli zgłaszamy się z dzieckiem do fotografa to winien mieć podejście do tego. To ważne, aby uzyskać jak najlepsze efekty takiej sesji, bo przecież za to płacimy. Fotografie są obrabiane komputerowo, co też ma znaczenie.

anna43

Posty: 18

 
Moja sesja ciążowa w Stargardzie to był strzał w dziesiątkę. Dla zainteresowanych mogę podać stronę https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-ciazowe-brzuszkowe, gdzie znajduje się cała opisana oferta. Naprawdę polecam każdej przyszłej mamie wykonanie takiej super sesji.

dobryrd

Posty: 14

 
Mnie mąż kupić sesje kobiecą w Szczecinie i jestem zadowolona. Pojechałam na miejsce i w studio mam wykonane bardzo zmysłowe zdjęcia. Mogłam skorzystać z sukienek, jakie fotograf przygotowała. Mogłam także liczyć na profesjonalny makijaż. Zdjęcia są dla mnie czymś bardzo wyjątkowym, dlatego polecam wszystkim taką sesję dla siebie.

marcin225

Posty: 3