picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Spływy Tanew, szukam organizatora ?

Spływy Tanew, szukam organizatora ?

Hej, ostatnio mój znajomy zapraszał mnie na spływy kajakowe po Roztoczu. Nigdy jednakże nie pływałem na kajaku i mam pewne obawy co do tego czy rzeczywiście dam sobie radę? Co wy o tym sądzicie?

wieszdo87

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o spływy kajakowe po Tanwie to najbardziej polecam Ci skorzystanie z usług firmy: http://www.splywytanew.pl, która moim zdaniem organizuje najlepsze spływy.

Czarek

Posty: 8

 
Jeśli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, jakie zostaną Ci uprzednio przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są lecz niezwykle proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, iż cokolwiek Ci się stanie.

Mnert67

Posty: 15

 
Bez wątpienia, że kajaki to idealny sport, który dostarczy Ci mnóstwa wybornej zabawy. Moim zdaniem nie powinieneś się nawet zastanawiać nad tym czy pożądane byłoby.

Asd7

Posty: 20

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najniezwyklej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie gdyż widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja poprzez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

czader89

Posty: 15

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest oczywiście bardzo ważny. Zwłaszcza jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna ponieważ dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

TomekK

Posty: 10