picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

salon kosmetyczny w Krakowie, kto sprawdzony??

salon kosmetyczny w Krakowie, kto sprawdzony??

Witam. Potrzebuję pomocy. Zależy mi na porządnej jakości zabiegach kosmetycznych. Potrzebna mi po prostu zaufana kosmetyczka w Krakowie. Jeżeli korzystacie z usług i jesteście zadowolone, to niezwykle dziękuję za polecenie i pomoc.

Julian

Posty: 6

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

Facio

Posty: 3

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco mnóstwo fachowych zabiegów.

omen100

Posty: 14

 
Nie ma porównania, jeśli weźmiemy pod spostrzeżenie zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę systematycznie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

Myszka45

Posty: 19

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

Radziu

Posty: 10

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w dobrej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam później, że ceny są zdecydowanie niższe.

Pelek_23

Posty: 20

 
Ja uważam, iż każdy z nas powinien regularnie chodzić do kosmetyczki. Przede wszystkim po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

labuh

Posty: 13

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

Iunae_Milt

Posty: 14