picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tani hosting pod stronę firmową

Tani hosting pod stronę firmową

Hej. Mój tani hosting powoduje mi sporo problemu, a więc podjąłem decyzję, aby go zmienić. Czy na rynku są firmy, jakie gwarantują 100% uptime serwera czy jednakże nie?

tyuMer

Posty: 17

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

Myszka45

Posty: 19

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla posiadaczy stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania ogromnych sum pod warunkiem, iż nasze serwisy nie generują olbrzymiego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a konieczny będzie serwer dedykowany.

kLIMERRRR5

Posty: 16

 
Cześć, tu Łukasz.

Niedawno kupowałem nowy hosting www, przed którym postawiłem szereg wymagań. Zdziwiłem się, że owe kryteria spełnia co najmniej kilkanaście ofert. Muszę powiedzieć, że na rynku jest dość wyrównana konkurencja, która zaciekle walczy o nowych klientów.

Fimnerty6

Posty: 27

 
Witam.

Moje problemy, które stanowił do tej pory hosting www rozwiązały się dopiero wówczas, gdy trafiłem na usługi http://ecohost.pl. Rozwiali oni moje wątpliwości, odpowiedzieli na wszystkie pytania oraz nieco zmodyfikowali ofertę, dzięki czemu stała się ona dla mnie bardzo opłacalna.

Polecam z całą pewnością!

EpIon7

Posty: 17

 
Cześć.

Hosting to usługa, jakiej potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, jakie w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Olbrzymia ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

Wertastable

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, jakie okazały się naprawdę korzystne, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, iż obecnie co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

Wielki Duch

Posty: 30