picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Arduino, gdzie kupić ?

Arduino, gdzie kupić ?

Witam.

Czy Arduino UNO będzie dobrym wyborem dla początkującego? Oceńcie moją propozycję :)

czerusek

Posty: 11

 
Wśród płytek deweloperskich moim zdaniem zdecydowanie najlepsza jest Arduino Mega. Miałem z nią do czynienia wielokrotnie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się nią zawieść. Swój nabycie realizowałem w tym sklepie: http://abc-rc.pl/Arduino. Bardzo dobry poziom obsługi klienta, odpowiadają wyczerpująco na wszystkie pytania. 100% satysfakcji. Jeszcze do nich wrócę :)

tunczyk

Posty: 23

 
Wybierając sklep z Arduino polecam skupić się na tym, aby wybrać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Potrafią się one różnić w sklepach internetowych dość znacznie. Warto zadbać o to, aby nie przepłacić i zagwarantować sobie tanią wysyłkę. Ja tak robię.

martins6

Posty: 22

 
Wybierając sklep z Arduino i różnymi modułami warto zwrócić uwagę, aby nie wcisnęli Wam byle czego. Polecam pokazać jakiemuś bardziej doświadczonemu koledze, z jakiego sklepu internetowego chcecie korzystać i co kupić. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

Zajaczek2710

Posty: 22

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych ofert, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć zarówno Wam.

Rysiek_99

Posty: 22

 
Wybierając sklep z Arduino polecam skupić się na tym, aby wybrać najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Potrafią się one różnić w sklepach internetowych dość gigantycznie. Pożądane byłoby zadbać o to, aby nie przepłacić i zapewnić sobie tanią wysyłkę. Ja tak robię.

Krzyś23

Posty: 22

 
Gdy w rachubę wchodzi oprogramowanie to nie sposób przejść obojętnie wobec Arduino IDE, jakiego umiejętna obsługa i kształcenie się w zakresie pisania kodu jest w stanie sprawić, że będziemy potrafili stworzyć kod na mikrokontrolery jednoukładowe. Bogata baza przykładów tylko sprzyja rozwojowi umiejętności.

Adam 105

Posty: 27

 
Przyznam szczerze, że podłączenie wyświetlacza Arduino LCD nie sprawiło mi większego problemu.

Także jego wybór okazał się mniej skomplikowany niż to sobie wyobrażałem. Akurat ja miałem do wyboru wyświetlacze, które charakteryzowały się zielonym lub niebieskim podświetleniem. Na ich ekranie cyfry wyświetlały się w czarnym lub białym kolorze. Ich wybór to prosta sprawa.

Marioleczka

Posty: 16