picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

zakładanie spółek z o.o. tarnowskie góry, poszukuję!

zakładanie spółek z o.o. tarnowskie góry, poszukuję!

Czy można prowadzić księgowość w spółce samemu? Mam, jako takie pojęcie o tym, dlatego zastanawiam się czy bym nie mógł się tym zająć? Zawsze to będą dla firmy jakiejś oszczędności. Zwłaszcza na początku ma to znaczenie.

Nimert56

Posty: 1

 
Prosta księgowość jest do ogarnięcia. W przypadku spółek samodzielnie nic nie można robić. Byłem na książce przychodów i rozchodów i z braku czasu i tam dałem to zadanie komuś, kto się na tym zna. Koszty są śmieszne. Gdybym miał trzymać na etacie księgowością to w żaden sposób by mi się to nie opłacało.

marcin225

Posty: 30

 
Lepiej jest od razu założenie spółki z.o.o w tarnowskich górach oddać do biura, jakie się tym zajmuje. Oni mają doświadczenie. Przygotuję wszystkie umowy, statut i wszystko różne. Szybciej można to wszystko pozałatwiać.

Kitas

Posty: 14

 
Mam prostą działalności na ryczałcie to sam się bawię w księgowość. Rachunków tak naprawdę dużo nie mam, dlatego bez problemów mogę sobie z tym poradzić. Mając spółkę czy rozliczać się przez VAT to już nie byłoby takie łatwe i wtedy tylko pomoc specjalistów wchodzi w grę.

dropss

Posty: 13

 
Korzystałem ostatnio z oferty biura rachunkowego z tarnowskich gór ze strony http://www.grafksiegowosc.pl i jestem niezwykle zadowolony. Wybierałem ich w ciemno, niemniej jednak rzeczywiście się udało i jestem zadowolony.

zbychu6

Posty: 8

 
Jest wiele rozwiązań tego problemu. Ryczałt może rozliczać ktoś bez większego doświadczenia. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością doświadczenie jest najważniejsze.

Black_Riot

Posty: 4