picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tania pizzeria Ostrowiec, gdzie zamówić?

Tania pizzeria Ostrowiec, gdzie zamówić?

Mam nadzieję, że wam też zależy na dobrej dostawie pizzy w Ostrowcu. Gdzie spotkaliście się z rzetelną obsługą, a pizza przyjeżdżała zawsze gorąca i nie czekaliście w nieskończoność. Z góry dzięki.

aluś44

Posty: 8

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do własnej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, albowiem nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

olboyyy

Posty: 11

 
Dobrze i tanio jeżeli chodzi o pizzę dzisiaj nie jest bezproblemowo. Osobiście polecam według swojego uznania dobrą pizzę w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl, jaka stosunkowo nie jest droga. U nich poza tym można liczyć zawsze na gorący placek, który dojeżdża nawet daleko na obrzeża miasta, co jak wiecie jest rzadkością obecnie w naszym mieście.

Asd7

Posty: 20

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, iż to całkiem dobry lokal.

Kmiotek55

Posty: 17

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do swojej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, bo nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

Watuniaa

Posty: 19

 
Ostatnio przypadł mi do gustu burger w Ostrowcu. Pizzeria bije różne na głowy. Niezwykle wszystko smaczne i godne polecenia zgłodniałym brzuchom. A jak chcesz na dowóz to przyjeżdżają faktycznie ekspresem.

piekniśś

Posty: 16