picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

pizza bydgoszcz, gdzie dobra ?

pizza bydgoszcz, gdzie dobra ?

Gdzie kochani jecie pizzę w Bydgoszczy? Gdzie wam najniezwyklej smakuje? Jestem dość wybredna i jak dotąd nie znalazłam jeszcze restauracji, jaka spełniłaby moje oczekiwania ;) Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

piekniśś

Posty: 2

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Często mam głoda właśnie wtedy. Wiem, że to niezdrowo tak objadać się na noc, ale cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, jaką jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

Pietiap

Posty: 18

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, że to będzie najbardziej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

śitowiec4

Posty: 9

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś profesjonalna pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Zwykle nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, ale jak już coś, to na pewno do znanych i dobrych miejsc. Najczęściej zamawiam pizzę do domu. Mam swoje zaufany lokal w Bydgoszczy.

jeremii6

Posty: 8

 
To najlepszy lokal w naszym mieście http://www.piratto.pl. Od dawna uważam tę pizzerię w Bydgoszczy za miejsce godne polecenia. Można zjeść tu pyszną chrupiącą pizzę lecz nie tylko :D

pawel253 

Posty: 5

 
Łamię się i to częstokroć. Zwykle, gdy nachodzi mnie pokusa, to zamawiam pizzę do domu. Mamy w Bydgoszczy kilka fajnych pizzerii. Natomiast można zrobić własną pizzę z mniejszą ilością kalorii :)

Adi666

Posty: 7

 
Czekam w takim układzie na przepis, a dopóki nie dostanę, nie będę szlochać, że od czasu do czasu zjem sobie pizzę. Jak już tu jestem, to spytam o pizzerię w Bydgoszczy, którą polecacie, bo robią tam smaczne pizze.

NiKRK45

Posty: 16

 
No właśnie, a jakie dokładnie ciasto preferujecie? Grube czy cienkie? Kiedyś lubiłam puchatą pizzę, ale odkąd zjadłam w Bydgoszczy cienkiego placka wprost zakochałam się w takim właśnie spodzie. No i niewątpliwie w stylu wegetariańskim.

Marioleczka

Posty: 11

 
Mało jest pizzerii w Bydgoszczy, które działają długo, czyli po północy. Jakoś nigdy tak późno nie zamawiałam jedzenia do domu, ale zawsze może być konieczność :) W ramach tego pierwszego razu, czyli maksymalnego głodu późno w nocy też chętnie się dowiem, gdzie można zamówić jedzonko do domu, a zwłaszcza pyszną pizzę.

France23

Posty: 11

 
Płacisz i masz. Klient nasz pan. Podzwoń po wszystkich znanych lokalach i popytaj. Na pewno odnajdziesz pizzerię w Bydgoszczy, w której możesz zarezerwować stoliki. Zwłaszcza jak twoi goście zaczną domawiać coś z menu ;)

Oct714

Posty: 10