picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

przenośne garaże Węgry, znacie ?

przenośne garaże Węgry, znacie ?

Gdzie mogę zamówić podwójny blaszany garaż przenośne garaż w dobrej cenie? Jest tylko jeden haczyk, a mianowicie wymaga tego garażu na Węgrzech i swoich znajomych. Jest jakaś firma z małopolski, jaka się tym zajmuje?

Krzyś23

Posty: 2

 
Najlepiej jest się skontaktować z producentem garaży przenośnych, albowiem oni obsługują różne kraje. Na pewno na Węgry również jeżdżą i Wam prędko pomogą.

Lupusx

Posty: 2

 
Duży wybór kojców dla psów znajdziecie tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Jest to Polska firma, jaka obsługuje Węgry, zatem chętnie pomagają wszystkim zainteresowanym.

andrew66

Posty: 10

 
Wiem, że w Polsce takich firm jest bardzo dużo, ale czy obsługują również inne kraje? Nie do końca jestem w stanie się wypowiedzieć w tym temacie. Myślę, że jeśli jest klient to raczej można jechać i na drugi koniec świata. Wszystko zależne będzie od opłacalności takiego biznesu. Ofert najlepiej szukać sobie przez Internet.

minus56

Posty: 18

 
Na pewno Węgrów raduje niska cena takich garaży. Dla nas też nie są drogie, wobec tego chętnie je zamawiamy na własne działki. Dla nich cena z transportem i montażem jest korzystna, wobec tego sporo firm z nimi współpracuje.

bobuś34

Posty: 8

 
Mieszkałem na Węgrzech i niestety nie wiedziałem, że można z Polski takie ciężkie elementy ściągać. Szkoda, bo wtedy miałem problemy i nie wiedziałem jak je rozwiązać.

Marioleczka

Posty: 2

 
Zamawiałem w Polsce podwójny przenośny garaż i na Węgry dostarczyli mi go niesłychanie prędko. Cena była niesłychanie atrakcyjna. Na Węgrzech nie mogłem znaleźć żadnej firmy, która by mi przygotowała niesłychanie dobrą ofertę. Musiałem się skontaktować z Polakami i wtedy kłopotów nie było. Polecam takie rozwiązanie.

Warren1987

Posty: 6

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeśli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

lechu98

Posty: 14